<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=305146050211471&ev=PageView&noscript=1" />

DOBRY DIETETYK℠

Informujemy, że z dniem 15 grudnia 2021 roku nastąpiła zmiana adresu internetowego
dla Poradni DOBRY DIETETYK℠ Ostrów Wielkopolski

Partnerzy

A.M. VISAGE
Adres
Górnośląska 40
62-800 Kalisz
http://www.amvisage.com/
Telefon
62 757 63 23
Twój rabat
10 %

Salon istnieje na rynku od 1998 i cieszy się zaufaniem Państwa od wielu lat.
Wraz z postępem medycyny i kosmetologii poszerzana jest gama profesjonalnych zabiegów medycznych i kosmetologicznych. W naszym gabinecie – w miłej i profesjonalnej atmosferze – mogą Państwo zaplanować, a następnie zrealizować, swoje zabiegi, w tym między innymi: makijaż permanentny, peelingi chemiczne, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, mikrodermabrazję, mezoterapie igłową i bezigłową, usuwanie naczyń krwionośnych i znamion oraz przebarwień barwnikowych oraz wiele innych zabiegów na twarz i ciało z zakresu kosmetologii upiększającej i medycznej. Pracujemy na doskonale sprawdzonych przez dermatologów dermokosmetykach firm:
BABOR, XYLOGIC, SKIN CEUTICALS, FILORGA. Współpracujemy z lekarzem chirurgii plastycznej oraz dermatologii. W czasie szczegółowych konsultacji medycznych wspólnie z Państwem wybieramy najefektywniejszą strategię leczenia i pielęgnacji.
Proponowane przez nas zabiegi upiększające oraz korygujące wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, w oparciu o sprawdzone technologie należące do światowego kanonu medycyny estetycznej, oraz bezpieczne i atestowane materiały.
Salon oferuje gamę usług, tak by każdy z odwiedzających nas gości - zarówno pań i panów - mógł wybrać dla siebie coś optymalnego.
Nasze koleżanki wykorzystując swoją wiedzę,doświadczenie i umiejętności w połączeniu z profesjonalnym sprzetem i wysokiej jakości kosmetykami, sprawią, że wizyta w naszym salonie, będzie należała do niezapomnianych, wspaniałych chwil.
W celu dopełnienia całkowitej odnowy proponujemy skorzystać z profesjonalnych usług pielęgnacji włosów i skóry głowy.
Panie stylistki dobiorą odpowiednią pielęgnację i stylizację fryzury, podpowiedzą jak dbać o włosy.

ROMTECH
Adres
Radłowska 10
63-400 Ostrów Wielkopolski
http://ctromtech.pl/
Telefon
509 768 200
Twój rabat
10 %

Firma ROMTECH jest od 2006 roku importerem sprzętu komputerowego z krajów zachodnich.
Zajmuje się głównie serwisem oraz sprzedażą drukarek laserowych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów w 2013 roku otwarła nowy dział: Centrum Tonerów ROMTECH zajmujący się sprzedażą tonerów do drukarek. Są to wysokiej klasy nowe zamienniki w bardzo atrakcyjnych cenach. Przy okazaniu Karty Partnerskiej sieci poradni dietetycznych, dodatkowo rabat 10%.

SPORTIMED
Adres
Paderewskiego 35
63-400 Ostrów Wielkopolski
http://sportimed.pl/
Telefon
665 644 621
Twój rabat ?
10 %

Sklep w branży sportowej oferujący: odżywki dla sportowców, suplementy diety, odzież treningową oraz sprzęt do ćwiczeń siłowych i fitness.

POKAŻ