Opinie pacjentów

Chylę czoła:) Myślałem, że dieta, odchudzanie, zdrowy styl życia to nie dla mnie i wierzyłem, że nikt nie przekona mnie, by przejść na ta dobra drogę, a tu proszę pierwsza wizyta w gabinecie Dobry Dietetyk u Pana Doktora, omówienie fatalnych wyników badań i szczera rozmowa, pobudziły mnie do działania. Od kilku miesięcy jestem pod stała kontrolną Pana Doktora, spożywam regularne posiłki, trzymam się ściśle godzin, nie podjadam - wszystko zgodnie z zaleceniami. Moje wyniki znacznie się poprawiły, waga spada. To ...

Roman

Poznaj inną historię

Magda, Schudłam 15kg w 4 miesiące!

Wcześniej wiele razy próbowałam się odchudzać na "własną rękę" jednak na ogół bez większych sukcesów. Metody moich działań bywały różne, ale niestety w perspektywie czasu ciągle kończyły się niepowodzeniem. Chudłam, tyłam, chudłam, tyłam, itd. Zrozumiałam, że czas spróbować to zrobić z głową, dlatego skorzystałam z porady specjalisty.

czytaj więcej

Odzyskałam humor i radość życia

  • Kobieta
  • 25 czerwca, 2014

Wszystko zaczęło się latem. Kiedy pierwszy pojawiłam się w poradni Dobry Dietetyk ważyłam 123 kg.

Ostatnie pół roku odmieniło moje życie...

Wszystko zaczęło się latem. Kiedy pierwszy raz pojawiłam się w poradni Dobry Dietetyk ważyłam 123 kg.  Czułam się okropnie i kompletnie straciłam wiarę w siebie. Nie wierzyłam też, że uda mi się osiągnąć sukces. A jednak...

Po blisko pół roku straciłam ponad 25 kg. Niby nie szybko, ale bardzo trwale i systematycznie obniżałam swoją wagę. Wspólnie z Panem Dariuszem czuwaliśmy, by waga w stałym tempie ubywała w dół. Cały czas miałam uświadamiane, że powolne, ale systematyczne tempo chudnięcia jest niezwykle istotne. Każdego tygodnia, niemal z zegarmistrzowską dokładnością i bez fazy postoju traciłam ok. 0,8kg tłuszczu tygodniowo.

Moja duża waga nie była przypadkiem...

Przez wiele lat borykałam się z różnymi problemami i stresem. Kłopoty niestety zajadałam. Pochłaniałam wówczas duże ilości jedzenia. Niestety objadanie się poprawiało jedynie humor na chwilę. Rodość życia zaczęły przyćmiewać nie tylko kłopoty, ale także narastająca waga, co zaczęło stwarzać powoli także problemy zdrowotne. Postanowiłam wreszcie powiedzieć STOP i radykalnie zmienić swoje życie.

I udało się...

Jestem nie tylko lżejsza o ponad 25 kg, ale także odzyskłam radość życia. Czuje się wyśmienicie i dowartościowana. Wielką nagrodą jest dla mnie to, jak z podziwem patrzą na mnie najbliżsi i znajomi. Wielu nie poznaje mnie na ulicy.

Ale to nie koniec...

Obecnie przy wzroście 172 cm ważę jeszcze 97 kg. To wciąż sporo. Początkowo jako cel została założona waga 87 kg, więc do zakończenia tego najważniejszego etapu brakuje mi 10 kg. Wprawdzie sporo drogi już za mną, ale to jeszcze nie koniec. Więc nie mogę się zatrzymać.

Chciałam przekazać innym...

Najważniejsze to znaleźć siły by zacząć. Odchudzanie musi być mądre. Warto zrozumieć, że wykładnikiem sukcesu nie jest tempo chudnięcia, lecz wolny ale systematyczny postęp. Dlatego warto robić to fachowo. Na swojej diecie nigdy nie czuje się głodna. Trudno było to nawet nazwać, że "jestem na diecie"

Wypowiedż dietetyka prowadzącego

Pan dr Dariusz Szukała z poradni Dobry Dietetyk w Ostrowie Wielkopolskim:

Pani Bożena wykazała się niezwykłą sumiennością i determinacją. W jej łagodnym i przesympatycznym usposobieniu drzemał prawdziwy "lew walki". Przełamała swoje słabości, uwierzyła w siebie i odzyskała radość życia. To niekiedy cieszy bardziej niż sama waga. Współpraca z Panią Bożeną to wyjątkowa przyjemność. Nie wykazuje niecierpliwości, doskonale rozumie pojawiające się przeciwności i przede wszystkim wierzy w sukces. Jestem przekonany, że kiedy minie rok terapii, problem nadwagi całkowicie zniknie.

Odzyskałam zdrowie

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ