08 Lip

Wręczenie Złotego Medalu Fit Expo 2014

To było wielkie wyróżnienie dla budowanego z pasją projektu. Złoty Medal FIT EXPO 2014 przyznawany na Międzynarodowych Targach Poznańskich, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku będąca gwarantem jakości nagrodzonych produktów. Produkty są wyłaniane przed targami FIT-EXPO przez kapitułę konkursu, skład której stanowią uznani eksperci z branż reprezentowanych na targach. 

Brak wtyczki Flash. Pobierz najnowszą wersję Adobe Flash Player:
Zdobądź Adobe Flash Player

Od samego początku systematycznie, konsekwentnie i z pasją realizujemy założenia  projektu zdobywając coraz większe uznanie zarówno specjalistów branży fitness ale także środowisk naukowych. Budowany projekt posiada bowiem już niezwykle cenną rekomendację Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ta nagroda jest nie tylko wielkim wyróżnieniem ale także sygnałem zobowiązującym do jeszcze większej pracy i dbałości o jakość świadczonych usług.

1 komentarz

Daria Kamińska  -  09 lipca, 2014 o godz. 10:01 odpowiedz

Gratuluje Panie Dariuszu. To wyróżnienie na pewno się należało. Jestem przekonana że nowy projekt Fit Dietetyk odniesie podobny sukces co sieć Dobrego Dietetyka, czego z całego serca życzę. :)

Twój komentarz
POKAŻ